Популярне

SOS! Як зрозуміти, що підтримувати відносини уже немає сенсу

Кожна дівчинка чи хлопчик з дитинства мріяли мати хороші та стабільні стосунки. І коли прийшов час дорослого життя, вони знайшли свою другу половинку, але система дала збій і щось пішло не так.

Ідеальні стосунки втратили свою зовнішню оболонку і терпіти стає дедалі важче. У той час, коли пара себе заспокоює, що все стане гаразд, будує триповерхові ілюзії, їх життя помаленьку скочується коту під хвіст.  «Бізнес-область» наводить 5 основних причин, коли варто розірвати стосунки.
1.    Ви перестали планувати далеке майбутнє
Першим сигналом для пари повинна стати відсутність довгострокових планів. Якщо у Вашому житті зникли цілі і Ви думаєте, що всі проблеми зникнуть самі-собою, то скоріш повертайтеся в реальність. Пара, яка нічого не хоче й не планує приречена на бідність й розрив. Майбутнє не з’являється раптово «з неба», Ви щодня крок за кроком до нього йдете.
2.    Вам дедалі частіше стає приємно перебувати в абсолютній самотності
Кохана людина поруч уже не приносить такого щастя, а її присутність не тільки не тішить, але й нагнітає. Часто людині наодинці набагато комфортніше, ніж в оточенні партнера, який останнім часом чомусь психологічно не підходить. Коли ви відчуваєте, що Ваш хлопець чи дівчина, дружина чи чоловік не є парашутом, що піднімає до небес, а якорем, який тягне Вас на дно – позбувайтеся таких стосунків.
3.    У вас зникло прагнення повертатися додому
Пригадуєте, як Ви стрімголов летіли додому, бо там на Вас чекають? Що трапилося? Відчуття сімейного затишку більше Вас не задовольняє?? Скоріш за все, причина в людині, яка вдома. Якщо раніше від перспективи спільно проведеного часу Ви були в захваті, а зараз від однієї тільки думки починає сіпатися око – задумайтеся про важливість й подальше продовження таких стосунків.
4.    Розвиток пристрасті до шкідливого
Якщо Ви почали помічати у себе зародження саморуйнівної поведінки (мається на увазі алкоголь, куріння, самокритика, втрата сну, прагнення піти «на ліво», раптові напади гніву тощо), то перш за все подбайте про своє психічне здоров’я. А якщо причиною таких дій стала друга половинка, то треба йти. Зазвичай, коли людині добре у стосунках, то вона дбає про своє фізичне й психологічне здоров’я, намагається залучити до нього й другу половинку.
5.    Ви більше не відчуваєте радості від того, що перебуваєте в стосунках
Коли кохання для Вас більше не кохання, а біль, страх, депресія, нервозність і постійне занепокоєння – так Ви довго не протягнете. Ви впевнені, що хочете саме цього і стосунки мають розвиватися саме так?
Увага! Перелік причин створений на основі спостережень за парами, однак кожен випадок – індивідуальний, тому не можна всіх людей «стригти під одну гребінку». Перш ніж розірвати стосунки, добре зважте усі «за» і «проти», оскільки сім’я – це найбільша цінність людини. Любові Вам! 
 

Ольга Рогацька
Всі статті автора

7+Я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією