Популярне

Нове слово у давній справі

Pечі, без яких не обходиться жоден день, – дружнє тепло, усмішки, повітря, вода, хліб…  

«Краще засвітити свічку, аніж увесь час нарікати на темряву»
Конфуцій


Pечі, без яких не обходиться жоден день, – дружнє тепло, усмішки, повітря, вода, хліб… Вони залишаються незмінними і супроводжують нас протягом всього життя. Зрештою, вони не змінюються віками. Традиції укріплюють наш зв’язок з попередніми і наступними поколіннями, бо кожен додає щось своє, каже «нове слово у давній справі».
Саме остання фраза є девізом відомого в області та за її межами підприємства «Надзбруччя-хліб», який на ринку 10 років. У виробництві гармонійно поєдналися давні рецепти і новітні технології. Процес випікання триває від 7 до 12 годин. Починали з мінімального асортименту, а зараз випускається близько 50 видів хліба: дарницький, житньо-пшеничний, з кунжутом подовий, з кмином, цибульковий… Калачі, батони, булочки, заготовки для піци, круасани...
Кажуть, хліб - усьому голова, а в «Надзбруччя-хліб» усьому голова Мархивка Віталій Ігорович, директор, добрий сім’янин, людина, яка переконана, що все вирішує Бог, а не гаманець.
На цьому підприємстві він пройшов шлях від вантажника до директора, раніше працював бухгалтером на МТС «Надзбручанська», у фермерському господарстві. Багатий життєвий і трудовий досвід, комунікабельність дозволили Віталію Ігоровичу гармонійно розподіляти свій час між роботою та сім’єю.
Хтось сказав, що наука успіху не тільки як робити, але і як жити, аби нерозумними вчинками не перекреслювати зроблене. Директор хоче і вміє брати на себе відповідальність, чого й вимагає від інших, вважає, що пробачати треба все і всім, бо зло і затаєна образа руйнує людину, і вірить у право кожного на другий шанс. Всередині цього тридцятирічного чоловіка, здається, ще живе маленький балакучий хлопчик – допитливий і безпосередній, - і разом з тим від нього віє дивовижною внутрішньою силою, вольовою особистістю. За ним традиційне християнське виховання в с. Оріховець Підволочиського району, просте, на перший погляд, водночас з одвічною людською правдою: праця з ранку до вечора. Чи не звідти велике шкільне захоплення (успішне!) різьбою по дереву.
Бізнесмен повинен бути добрим психологом, відчувати чого чекати в певний час, хто на що здатний, кому вірити. Здається, вроджена щирість і безпосередність, щоденна праця над собою щодо вироблення вміння слухати інших, самодисципліна допомогли згуртувати молодих здорово амбітних людей, де кожен знає, що робить, незаангажованих великою політикою у колектив «Надзбруччя-хліб».
Та всього цього треба було вчитися. Навчання платне, за власний кошт. А платити доводиться власними помилками. Та чого варта помилка, з якої не зроблено висновків? І вони зроблені. Є ріст підприємства, є особистий.
Бог, сім’я, робота – етичні постулати, які утверджують Мархивку В.І. Та, насамперед, двоє школярочок-донечок, які, звичайно, хочуть частіше бачити тата вдома.
- Україна буде сильною державою, - переконаний Віталій Ігорович. Справді, подібні молоді українці, небайдужі, моральні, освічені, сконцентрувавши енергію, наполегливість, волю взяти на себе відповідальність змінюють країну. Не колись. Сьогодні. Вже. Бо вони не нарікають, а працюють. Критична їх маса обов’язково підніме Україну на небачені висоти.
Продукція «Надзбруччя-хліб» - це смачні та натуральні вироби за доступну ціну. Смачного! 

Інтерв’ю

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією