Популярне

Україна закінчила 2011 рік загалом із позитивними показниками національної економіки.

 Про це заявив Президент України Віктор Янукович на засіданні Комітету з економічних реформ.

 «Хоча ми добре розуміємо: це не те зростання, на яке сподіваються громадяни нашої держави», - зауважив В.Янукович.

Водночас Президент зазначив, що незадоволений темпами реалізації реформ, що розпочалися в різних сферах життєдіяльності країни у 2011 році. На його думку, гальмування з їх імплементацією було пов’язано в тому числі з недоліками в деяких ланках роботи виконавців.

«У цьому залі не знайдеться людини, яка скаже, що задоволена результатами. Але я хотів би сказати: безумовно, результат завжди є наслідком колективної праці… Якщо проаналізуємо всі процеси, які відбувалися у країні в 2011 році, побачимо, що мали місце недоліки в деяких ланках, які гальмували імплементацію розпочатих реформ», - сказав Президент.

Також Глава держави зазначив, що тільки якісна модернізація України і реалізація ефективних реформ дозволять у 2012 році мінімізувати наслідки складної економічної ситуації у світі та приведуть до покращення життя громадян.

«Модернізаційні зміни, які ми з вами плануємо, - тільки вони здатні створити умови пом’якшення негативного впливу світової економічної кризи на Україну», - підкреслив Глава держави. Він додав, що йдеться зокрема про якісні реформи, які стосуються умов ведення бізнесу, залучення інвестицій, роботи системи управління.

Президент також висловив думку, що результати, яких вдалося досягти у 2011 році, не цілком відповідали очікуванням суспільства, а відтак не були належно оцінені. «Реформаторські ініціативи не дійшли до громадянського суспільства повною мірою. Будемо відвертими - по цілій низці питань вони залишилися на папері, красивими словами», - сказав він.

«Конкретні позитивні зрушення будуть тоді, коли їх відчує кожна людина, кожен громадянин України. Цього ми прагнемо. Але відмовлятись від реформ ми не будемо, ми рухатимемося вперед», - наголосив В.Янукович. У цьому контексті Президент зазначив, що більшість нових законопроектів, які зараз готуються, також спрямовані на подолання відставання у процесі реформ, яке спостерігається сьогодні.

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією