Популярне

ARTIST TALKS – від резидентів 2-ї міжнародної програми NVAIR

Митці з України, Німеччини та Словаччини готують свої проекти у рамках програми та уже готові розказати, на які ідеї їх наштовхнула Тернопільщина та село Травневе.

БУНКЕРМУЗ, Тернопіль, бул.Шевченка 1, 22 СЕРПНЯ, Початок о 19.00

У програмі зустрічі - представлення резидентів, розмови про важливі виклики сьогодення та різні погляди з чотирьох міст, з трьох країн на нашу реальність.

У розмові візьмуть участь:

Людмила Ничай - куратор проекту

Даніель Дор - митець, котрий працює з саундартом (Мюнхен, Німеччина)

Євгенія Антонова - мисткиня з Києва, працює з живописом та експериментує з інсталяціями.

Рената Пінтерова - мисткиня зі Стурово, Словаччина,практикує сучасні цифрові медіуми та поєднує їх з традиційним, займається перформенсом.

Самуель Велебни - митець з Кошице, Словаччина, працює у різних медіумах, дослідник та громадський діяч.

Запрошуємо до нашої компанії порозмовляти про сучасне мистецтво та про зв'язок природи, технологій та культури. Так ми проанонсуємо те, що ви зможете побачити у “БункерМуз” уже 29 серпня.

Більше інформації шукайте на сторінці https://www.facebook.com/events/1697910953674066/?active_tab=about

Про проект

Міжнародна програма мистецьких програм резиденцій для молодих митців – проект, що заснований на базі Мистецької резиденції ім.Назарія Войтовича (NVAIR), покликаний розвивати мережу міжнародного партнерства інституцій для розвитку можливостей для українських молодих митців отримувати досвід роботи у міжнародних проектах та формування позитивного іміджу українського мистецтва та України вцілому за кордоном. Здійснюється у партнерстві з KAIR (Koshice) та SCHAFHOF (Freizing, Munich).

Мистецька резиденція ім.Назарія Войтовича, котра була заснована Congress of Сultural Activists / Конгрес Активістів Культури ГО «Конгрес Активістів Культури» та ГО «Родина Героїв «Небесної Сотні» у 2017 на честь наймолодшого Героя, у співпраці з міжнародними організаціями у 2019 започаткували обмінні програми для молодих митців завдяки підтримці Український культурний фонд програмі НОРД: Навчання, обміни, резиденції, дебюти - програма УКФ.

 

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією